به گزارش «اخبار خودرو»،رنو در ماه اکتبر سال گذشته تایید کرد یک MPV جدید با طول کمتر از ۴‌متر را در بازار هند عرضه خواهد کرد.
    این اولین بار است که رنو RBC بر پایه پلت‌فرم کوئید شکار دوربین عکاسان شده است. قسمت جلو این MPV هفت سرنشین دارای جلوپنجره ذوزنقه‌ای نمادین رنو با بخش‌های افقی است. بخش زیرین چراغ‌های جلو این خودرو نیز باریک‌تر بوده و باز هم نمادی از طراحی رنو است. نمونه آزمون رنو RBC دارای چراغ‌های راهنمای LED نصب‌شده روی سپر است.
    این خودرو از ریل‌های سقف و رینگ‌های استیل به رنگ مشکی بهره می‌برد. تصاویر درز کرده از قسمت عقب این خودرو اطلاعات زیادی به‌جز قاب پلاک روی در صندوق عقب و برف‌پاک‌کن عقب را نشان نمی‌دهند.
    با توجه به این تصاویر به‌نظر می‌رسد این نمونه اولیه از بدنه آماده تولید بهره می‌برد. این مدل هفت‌سرنشین براساس پلت‌فرم ‌CMF-A+ ساخته شده که نسخه‌ای از پلت‌فرم CMF-A به‌کاررفته در رنو کوئید است.
    در‌حالی‌که این خودروساز زمان عرضه رنو RBC در هند را اعلام نکرده، چندبار از تمایل خود به عرضه یک محصول جدید در هر سال خبر داده است. آخرین محصول جدید این خودروساز، رنو کپچر بود که در نوامبر ۲۰۱۷ معرفی شد.
    به‌نظر می‌رسد رنو برای سال ۲۰۱۸ این MPV کامپکت را در نظر گرفته است. حال سوال اینجاست که مدیران رنو چرا برنامه تولید مشترک خودرویی مناسب بازار ایران را ارائه نکرده‌اند.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت خبری 3 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس