به گزارش عصرهامون، جمعی از خانواده های شهید مدافع حرم سیستان و بلوچستان در گفتگوهای جداگانه ای در واکنش به نامه سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری مبنی بر برچیده شدن گروه تروریستی داعش از کشورهای سوریه و عراق ضمن تبریک به سردار سلیمانی و تمامی رزمندگان ایثارگر بیان کردند:  خبر خوش پایان عمر شجره خبیث و ملعون داعش با فرماندهی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی دل همه خانواده های شهدا به ویژه شهدای مدافه حرم را خوشحال کرد.
   
  خبر نابودی داعش را شنیدم خیلی خوشحال شدم
  مریم رخشانی همسر شهید خبرنگار رسانه ملی مدافع حرم” محسن خزائی” در گفت وگو با خبرنگار ایثار و شهادت عصرهامون گفت: وقتی خبر نابودی داعش را شنیدم خیلی خوشحال شدم و یاد حرف های همسر شهیدم افتادم که همیشه در گزارش هایش پیش بینی شکست داعش و نابودی آرن را می کرد و می گفت” روزی خواهد رسید که شاهد نابودی داعش و داعشی باشیم.”
   
  خدا سردار حاج قاسم سلیمانی را حفظ کند
  وی افزود:این شکست نشان داد راه شهدای ما الهی است و در مسیر وصال عشق الهی قدم نهاده اند.
  همسر شهید مدافع حرم بیان کرد: نقش شهدای مدافع حرم و سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در این پیروزی موثر و قاطعانه بود؛ اگر نبود رشادت های شهدای مدافع حرم، رزمندگان به ویژه این سردار بزرگ امروز این امنیت، آسایش و آرامش را نداشتیم و جنگ داخل مرزهای کشور خودمان بود؛ خدا این سردار بزرگ را حفظ و اجر الهی دهد.
   
  نابودی داعش ثمره خون شهدای مدافع حرم است
  حسین شیبک پدر شهید مدافع حرم “عقیل شیبک” در گفت وگو با عصرهامون با بیان اینکه پیروزی سپاه اسلام در سوریه و شکست داعش باعث خوشحالی تمام مسلمانان جهان شد، اظهار کرد: خبر خوش پایان عمر شجره خبیث و ملعون داعش با فرماندهی سردار رشید اسلام و سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی دل همه خانواده های شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم را خوشحال کرد.
   
  از تمامی رزمندگان جبهه مقاومت به خصوص سردار سلیمانی تشکر می کنم
   وی با بیان اینکه داعش و امثال آن دست نشانده های شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی و آل سعود هستند، گفت: نابودی داعش ثمره خون شهدای مدافع حرم است که به عنوان پدر شهید از طرف تمامی خانواده شهدای مدافع حرم از تمامی رزمندگان جبهه مقاومت به خصوص سردار سلیمانی تشکر می کنم.
   
  از زمانی که خبر نابودی داعش را شنیدم خیلی خوشحال شدم
  پدر شهید “حسینعلی کیانی” یکی دیگر از شهدای مدافع حرم در زاهدان با ابراز خشنودی از پایان کار داعش در منطقه گفت: از زمانی که خبر نابودی داعش را شنیدم خیلی خوشحال شدم که خون فرزندم پایمال نشد و خدارا سپاسگزار و شکرگذار هستم که با مدیریت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همکاری رزمندگان اسلام این پیروزی نصیب تمام مسلمانان جهان شد.
  وی بیان کرد: از زحمات و تلاش های صمیمانه سردار حاج قاسم سلیمانی تشکر و قدردانی می کنیم.
   
   پیروزی اخیر جبهه مقاومت حاصل حماسه آفرینی مدافعان حرم و سردار سلیمانی است
  بی بی گل بامری همسر شهید مدافع حرم اصغر بامری در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با ابراز خوشحالی از شکست داعش در کشور سوریه و عراق، گفت: جبهه مقاومت با قدرت و قاطعیت کامل شجره خبیثه داعش را که نماد خباثت بود، شکست داد.
  وی تصریح کرد: پیروزی اخیر رزمندگان جبهه مقاومت حاصل دلاوری و حماسه آفرینی مدافعان حرم و سردار سلیمانی بوده است.
  همسر شهید مدافع حرم اصغر بامری بیان کرد: داعش و گروه های تروریستی با حمایت آمریکا و غرب برای نابودی اسلام ساخته شده بودند.
   
  گروه های تروریستی با حمایت آمریکا و غرب تشکیل می شوند
  بامری با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری جهت مقابله با گروه های تروریستی به کشور سوریه رفته بودند، افزود: ما خانواده های شهدای مدافع حرم خوشحال هستیم که جبهه مقاومت و رزمندگان اسلام بر گروه های تروریستی به پیروزی رسیدند.
  وی خاطرنشان کرد: هر قدرت و یا گروه تروریستی که قصد حمله و یا تجاوز به حریم مسلمانان را داشته باشد، بدون تردید با شکست مواجه خواهد شد.

  به گزارش عصرهامون، سیستان وبلوچستان مفتخر به دو هزار شهید می باشد که سهم این استان از شهدای مدافع حرم ۱۰ شهید است که شهیدان محسن خزائی، عقیل شیبک و حسینعلی کیانی از زاهدان اصغر بامری، نظرمحمد بامری، مراد عبداللهی و پرویز بامری از شهرستان دلگان، شهیدان عمر ملازهی و شهید سلمان برجسته از قصرقند و فنوج و شهید سید محسن سجادی از بزمان ایرانشهر می باشد.

   همچنین لازم به ذکر است که مردم شیعه و سنی سیستان وبلوچستان پس از شنیدن خبر نابودی داعش اقدام به پخش شیرینی و شربت در خیابان ها کردند.

  انتهای پیام/

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت خبری رسانه ای محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس