فرماندار ویژه طبس گفت: پس از رایزنی با معاون وزیربهداشت و بخشنامه جدید وزارت بهداشت و درمان و صدور مجوزهای لازم هر ۳ متخصص زنان طبس می‌توانند دوره ۳ ماهه آموزش سونوگرافی را گذرانده و همین متخصصان به طور رسمی مراجعان سونوگرافی را پاسخگویی کنند.

  امکانات بهداشتی ودرمانی شهرستان طبس توسعه می یابد

   

  به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی طلایی‌مقدم با تشریح سفر معاون وزیر بهداشت، درمان و  آموزش پزشکی به شهرستان اظهار داشت: تا انجام دوره سه ماهه به طور موقت پزشک سونوگراف هر هفته یک روز در بیمارستان طبس مستقر می‌شود و امیدواریم تا نوروز ۹۷ مشکل سونوگرافی طبس به طور کامل برطرف شود.
  وی افزود: حداکثر تا پایان سال ۹۶ مشکل تجهیزات جدید و نیرو در بخش سونوگرافی بیمارستان سید مصطفی خمینی طبس به طور کامل حل می‌شود.
  فرماندار ویژه طبس درباره استفاده مجدد از ساختمان بیمارستان قدیم طبس گفت: بیمارستان سابق تبدیل به کلینیک پیشرفته می‌شود و با توجه به نیاز منطقه، مجوز بیمارستان ٢� � تختخوابی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر که برای اضافه شدن ١� � تخت‌خواب دیگر نقشه ها توسط وزارت به طبس تحویل و شهرستان از طریق خیرین ساختمان را احداث و وزارت‌خانه متبوع نیز نیروی انسانی، کادر درمانی و تجهیزات جدید بیمارستان ارتقاء یافته طبس را تامین خواهد کرد.
  معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس تصریح کرد: دستگاه سی تی اسکن جدید باید طبق وعده قبلی وزیر بهداشت و درمان به طبس اختصاص یابد و نیز در تامین و ارسال دستگاه MRI و سونوگرافی جدید و نیز ارتقاء دستگاه‌های دیالیز تسریع شود.
  طلائی مقدم با توجه به قول مساعد معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جان‌بابایی متعهد شد، باتوجه به مصوبه احداث کلینیک بیمارستان طبس، موضوع ابلاغ و پروژه بلافاصله آغاز شود.
  نماینده عالی دولت در شهرستان طبس تاکید کرد: ارتقاء حوزه درمان بخش‌های دیهوک و دستگردان از معاون وزیر بهداشت مطالبه شد و در این زمینه قول مساعد اخذ شد.

  انتهای پیام/۴

  کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بیمارستان , بهداشت

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت خبری رسانه ای محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس